Prechádzať
Košík
K doprave zadarmo chýba €65,00 na zaplatenie pre dopravu zadarmo

+420 910 920 516 Po - Pia (10:00 - 16:00)

+420 910 920 516 Po - Pia (10:00 - 16:00)

Podcast#15 - s Radimem Valigurou o umení vedome a lepšie zaobchádzať so svojím životom

Podcast#15 - s Radimem Valigurou o umení vedome a lepšie zaobchádzať so svojím životom

 V priebehu nášho života všetci čelíme najrôznejším situáciám (zmena zamestnania, tréma, emocionálne zrútenie, fyzické choroby, ...). Mnoho z nich nás nečakane vyvedie z bežného rytmu, generuje vysokú mieru stresu a nesie psychickú nepohodu vyjadrenú pocitmi strachu, frustrácie, zbytočnosti. Veľakrát reagujeme pod vplyvom emócií alebo negatívnej energie.

Ako si získať schopnosť pozitívne sa adaptovať na rôzne situácie či prekonávať nepriazne a poučiť sa z nich, aby sme vyšli silnejší a pripravení čeliť novým výzvam? Ako túto schopnosť ovládajú profesionálni športovci alebo manažéri? Ako sa úspešne zbaviť zlozvykov alebo si osvojiť nové návyky? A ako s tým všetkým súvisí kvalita našej energie a ako sa vedome naučiť s ňou zaobchádzať?

Hosťom posledného podcastu v tomto roku bol Radim Valigura, mentálny tréner, konzultant a kouč vrcholových manažérov a športovcov. Trénoval špičkových tenisových hráčov vo Švajčiarsku, vrátane tenisovej legendy Martiny Hingisovej. Jeho nová kniha Mentálna odolnosť, napísaná veľmi pútavým spôsobom, odovzdáva cenné rady, ako zvládať každodenné stresové situácie a optimalizovať svoju výkonnosť.

Všetky diely Trime podcastu môžete sledovať nana Youtube, Spotify alebo Apple podcast.

 

Podcast nájdete tiež na našom YouTube kanáli.0 komentáre

Zanechať komentár

Upozorňujeme, že komentáre musia byť pred zverejnením schválené.