Prechádzať
Košík
K doprave zadarmo chýba €65,00 na zaplatenie pre dopravu zadarmo

+420 910 920 516 Po - Pia (10:00 - 16:00)

+420 910 920 516 Po - Pia (10:00 - 16:00)

Detaily sú základom zmeny

Tvoríme produkty, maximálne sa približujúce prirodzeným potravinám, ktoré vám pomôžu cítiť sa čo najlepšie.

Žiadne plnivá, spojivá ani iné prísady

Nebolo by zbytočné užívať síce prémiové doplnky, ale plné chemických prísad, ktoré nielen že nefungujú, ale môžu dlhodobo škodiť? Preto nepoužívame žiadne plnivá, spojivá, farbivá a ďalšie neaktívne pomocné látky, ktoré nielenže neponúkajú žiadnu nutričnú hodnotu, ale navyše môžu pri dlhodobom užívaní škodiť.

Čistota a transparentnosť

Precízne vyberáme každú ingredienciu, jej kvalitu, technologické spracovanie aj chemickú štruktúru. Bolo pri extrakcii postupované šetrne alebo chemicky s pomocnými látkami? Záleží nám na tom, ako boli suroviny vyrobené. Využívame prírodné postupy, sledujeme každý detail aj jednotlivé výrobné fázy podľa prísnych kritérií. A všetky použité ingrediencie nájdete na etikete.

Účinnosť použitých ingrediencií

Na prvý pohľad nie je rozdiel mnohokrát poznať, jedna a tá istá látka môže mať zásadný rozdiel v absorpcii a biologickej dostupnosti. Preto vyberáme vždy tú najlepšiu možnú variantu. Väčšina výrobcov zakladá svoje tvrdenia na všeobecných štúdiách, my sa pozeráme na klinické štúdie týkajúce sa každej konkrétnej zložky. A nielen to. Testujeme stabilitu, interakciu medzi ingredienciami a to, ako sa aktívne látky chovajú počas celej doby trvanlivosti. Môžete si byť istí, že investícia do vášho zdravia sa vyplatí.

Naše poslanie v oblasti zdravia

Veríme, že každý môže žiť dlhodobo naplno. Bez ohľadu na záťaž moderného sveta. Spojujeme vedecké podklady a holistický prístup k ľudskému zdraviu.

Dlhovekosť / Anti-aging

Veríme, že každý môže dlhodobo optimalizovať svoj výkon, zdravie a celkovú pohodu. Starnutie je nevyhnutné, ale všetci sa o seba môžeme starať tak, aby sme si udržali vitalitu a fyzické i duševné zdravie. Zmena životného štýlu, zdravé návyky a správne živiny sú jedným z hlavných pilierov

Skutočná prevencia

Neponúkame rýchle riešenia pre akútny stav, ale skutočnú prevenciu ochorení aj spomalenie procesu starnutia. Neexistuje žiadna zázračná pilulka, ktorá by všetko vyliečila. Požadované zmeny je možné dosiahnuť iba nasledovaním holistického prístupu. Základom prevencie je odstránenie prípadných prekážok narušujúcich fyziologické reakcie organizmu, faktory brzdiace prirodzené samoliečebné procesy a dostatočné vyživovanie organizmu. Ste pripravení aktivovať samoliečebné sily?

Personalizovaný prístup

Každý kontinent má iné podmienky pre život, rozdielne prostredie aj zloženie pôdy. Podľa toho sa tiež líši kvalita života a príčiny zdravotných problémov. Ako európska spoločnosť preto identifikujeme lokálne nedostatky vo výžive a zameriavame sa na európskych zákazníkov. Ďalším kľúčom je potom personalizácia a správne dávkovanie. Pomôžeme vám vybrať ten správny produkt a poradíme, ako ho správne užívať, poprípade kombinovať.

"Aj malá zmena v jednej oblasti prispeje k všeobecnému zlepšeniu, zatiaľ čo akýkoľvek nedostatok celý systém brzdí."